727
Java vanemarendaja/arhitekt
Fujitsu Estonia AS
Java vanemarendaja/arhitekt
Fujitsu Estonia AS
Java vanemarendaja/arhitekt
Fujitsu Estonia AS

Java vanemarendaja/arhitekt

Fujitsu Estonia AS

Sina oled oluline lüli lisandväärtuse loomisel.

Kui soovid anda oma panuse Eesti riigi majandusse läbi suurte avalike organisatsioonide ning eraettevõtete strateegiliste töövahendite arendamise, siis tule ja liitu Fujitsu meeskonnaga.
Oma töös puutud kokku erinevate arendusinitsiatiivide elluviimisega, uute lahenduste väljatöötamisega ja põnevate projektide teostamisega - parimad praktikad kuuluvad selle kõige juurde.

Pakume sulle paindlikkust ja piirideta arenguvõimalust ehk meie juures on sul võimalik:

- töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub stabiilsust ja kindlust - oleme Eesti IT-turul tegutsenud juba üle 30 aasta:
- teha koostööd meeskonnas, kus kõiki mõtteid ja ideid saab vabalt arutada, omavaheline hea huumor ning südamlik suhtumine käib tööpäeva juurde;
- arendada oma professionaalseid oskusi ja teadmisi toote ja tehnoloogia valdkonnas ning erinevates Eestis või Soomes ärisektorites. Sinu arengut toetab ka ligipääs LinkedIn Learning keskkonda;
- nautida töö- ja eraelu tasakaalu, see tähendab, et pakume paindlikkust tööajas ja töökohas sul on võimalus töötada kodus või meie Tallinna, Tartu, Pärnu kontorites.
- saada kaugtöövahendite või interneti hüvitist;
- töötada meeskonnas, kelle juht on hooliv, inimkeskne ja lahendustele orienteeritud (tuginedes Fujitsu rahulolu uuringule saame kinnitada, et meeskond hindab oma juhti kõrgelt.)
Lisaks pakume muid ettevõtte hüvesid muuhulgas näiteks 7 kalendripäeva lisapuhkust, tervisekindlustust või tervise- ja spordikompensatsiooni, haiguspäevade hüvitamist jne.

Kui soovid liituda meiega, siis ootame sinult:

- vähemalt 5-aastast infosüsteemide arendamise kogemust JAVA programmeerimiskeelega;
- varasemat töökogemust JavaScript raamistike (Angular/React/Vue vms.), PostgreSQL/Oracle tehnoloogiatega;
- analüütilist ja arhitektuurset mõtlemist, mis toetab sind uute lahenduste arendamisel;
- teadmisi tarkvara turvalisuse nõuetest ja põhimõtetest;
- oskust juhtida nooremarendajaid, jagada neile ülesandeid, motiveerida ja õpetada;
- head eesti keele oskust;

Kui oled meile sooviavalduse teele saatnud, siis:
- loeme Sinu avalduse läbi;
- positiivse otsuse korral kutsume MS Teams´i töövestlusele meie sõbraliku meeskonnajuhiga;
- järgmisena on võimalus osaleda tehnilisel vestlusel meie vanemarendajaga;
- saadame tööpakkumise e-mailile.

Tarkvaraosakond tööandjana

Meid võid usaldada. Oleme maailmaturul tegutsenud juba aastast 1935 ja Eestis 1991. Ühe suurima IT-ettevõttena oleme Eestis tööandjaks ligi 400 inimesele. Pikaajaline kogemus võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlustunnet ja stabiilsust. Oleme usaldusväärsed tervikuna, mis tähendab, et igale meie meeskonnaliikmele saab loota.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: kodukontoris töötamise võimalus ning selle ülesseadmiseks mööbli ja tehniline varustus, 7 kalendripäeva lisapuhkust, haiguspäevade täiendav hüvitamine, tervisekindlustus või igakuine tervise- ja/või spordikompensatsioon.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti
    Turu 2
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Programmeerimine JAVA

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Hanni Tomingas
+372 577 02 330
Fujitsu Estonia on üks juhtivatest IT-teenuseid pakkuvatest ettevõtetest Eestis, kus oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Pakume Eesti ja välisturule kvaliteetseid IT-täisteenuseid: nii süsteemide arendamist, hooldust kui ka remonti. Lisaks vastutame paljude suurettevõtete IT-toodete ostu ja tarneahela juhtimise ning IT-teenuste finantsjuhtimise eest Põhjamaades. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskusteni.

Meie eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil.

Fujitsu Estonia tööandjana
Innovatsiooni keskmes on inimesed. Meie juures töötab nutikate tehniliste uuenduste nimel mitmekesine ning professionaalne meeskond. Paindlik suhtumine, koostöö ja jätkusuutlikkus on väärtused, mis meid ühendavad. Oleme kindel ja laiahaardeline rahvusvaheline IT-ettevõte, kus saab avardada silmaringi ja tunda end tööalaselt turvaliselt. Jaapani juured ja kultuuripärand on õpetanud meid väärtustama pikaajalisi suhteid. Meie tööl on tähendus. Meie tegevus muudab maailma kõigi jaoks paremaks. Koos sinuga suuname tehnoloogia abil tuleviku ühiskonda.Ettevõtte kodulehthttps://tarkvara.fujitsu.ee/

Sarnased töökuulutused:

Testija / Тестировщик
INTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY AS
Tallinn
€ 1525 – 1825
Tähtaeg: 27.07.2024
IT-rakendusadministraator
Coop Eesti Keskühistu
Harjumaa

Tähtaeg: 26.07.2024
IT arendusspetsialist (Bepco OÜ)
SMARTFUL Growth OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 22.07.2024