2674
Konstruktor-modelleerija
MU-CONSULTANTS EESTI OÜ
Konstruktor-modelleerija
MU-CONSULTANTS EESTI OÜ
Konstruktor-modelleerija
MU-CONSULTANTS EESTI OÜ

Konstruktor-modelleerijaMU-CONSULTANTS EESTI OÜ

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled loov ja laia silmaringiga ning omad loovuse rakendamiseks vajalikku enesedistsipliini, algatusvõimet, tööstusliku õmblusvaldkonna töökogemust ning tunned õmblustehnoloogiat. Kandideerimisel annab eelise varasem töökogemus rahvusvahelises keskkonnas. Eeldame ka valmisolekut viibida lühikestel tööreisidel välismaal.
 
Oled sobiv kandidaat, kui oled täpne ning paindlik oma valdkonna professionaal ning vilunud Gerber programmi kasutaja. Oluline on soov koos firmaga vastavalt turu ootustele areneda, eesmärgikindlus, hea pingetaluvus ja avatus uutele ideedele. Vajalik on eesti ja inglise või soome keele oskus. Soovitavalt oled varasemalt konstrueerinud ja modelleerinud meeste- ja naiste pealisrõivaid.

Tööülesannete kirjeldus

Tootearendus- ja tootmisosakonna olulise liikmena vastutad koostöös disainerite, tootmisjuhtide ja teiste võtmetöötajatega meie toodete hea kvaliteedi ning tootevaliku ajakohasuse eest. 
 
Allud Eesti firma juhatajale ning teed aktiivset koostööd Eestis ja Soomes asuvate kolleegidega ning meie partneritest disaineritega. Igapäevase tööna lood disaineri kavandite põhjal tootmisele sobilikke lõikeid ning vastutad lõigete muutmise, arendamise ja haldamise eest. Tunned end enesekindlalt nii tootmis- kui ka moevaldkonnas.

Omalt poolt pakume

Edukale kandidaadile pakume stabiilset tööd rahvusvahelise taustaga tippkvaliteeti pakkuvas perefirmas, võimalust osaleda valdkonna arendamisel firmas, koolitust ning konkurentsivõimelist palka ja ametiautot või autokompensatsiooni. 
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Raplamaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 täpsus ja korrektsus planeerimine algatusvõime Kohusetundlikkus. Distsipliin töötahe ja eneseinitsiatiiv Paindlikkus modelleerimine 3D modelleerimine õmblustehnoloogia mood tootmine tööstuslik õmblus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Soome
Kontaktisik
Tarmo Müürsepp
5112427
Joutsen Finland Oy on maailma kõige põhjapoolsem suletoodete valmistaja. Neljandat põlve Soome perefirma toodab juba 1936. aastast kaubamärgi Joutsen® all suletekke, sulejopesid ja teisi udusulgedest tooteid.  

Valdav osa toodangust müüakse Euroopas ja Aasias. Joutsen® kaubamärki kandvad tooted on oma koha kinnitanud ka Eesti turul. Joutsen® kaubamärki kandvad sulejoped ja tekid on valmistatud maailma parimatest udusulgedest. 

Joutsen® kaubamärgi all müüdav toodang valmib Riihimäel Soomes ja alates 1998. aastast ka Märjamaal, firma Joutsen OÜ tehases.  Meie Eesti tehase tehnoloogia ja tootmisbaas kuulub maailma tippklassi.

Sarnased töökuulutused:

3D INSENER-MÕÕDISTAJA / ИНЖЕНЕР РАЗМЕРНОГО 3D КОНТРОЛЯ
BLRT Grupp AS
Tallinn

Tähtaeg: 15.12.2023
Test Engineer
ABB AS
Harjumaa

Tähtaeg: 28.12.2023
Graphic Designer
ITM Trade OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 08.12.2023