2601
Kaubavarude planeerija
Tamro Eesti OÜ
Kaubavarude planeerija
Tamro Eesti OÜ
Kaubavarude planeerija
Tamro Eesti OÜ

Kaubavarude planeerijaTamro Eesti OÜ

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Pärnu mnt 501, Laagri

Tööaeg

  • Täistööaeg

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Maret Lõbu
Tamro Baltics on suurim Balti riikide ravimite hulgi- ja jaemüügi ettevõte. Tamro Baltics kuulub rahvusvahelisse PHOENIX groupi, kes tegeleb 29 Euroopa riigis ravimite turustamisega.
Pakume apteekide ja haiglate varustamiseks ravimite ja muude toodetega terviklikke hulgimüügiteenuseid. Lisaks pakume kogu tarneahela haldamise võimalust, mis hõlmab muuhulgas ka ladustamist, transporti ja arvete koostamist. Ravimite kõrval pakume mitmekesist valikut tervise- ja heaolutooteid, näiteks toidulisandeid ja nahahooldustooteid.
MEIE MISSIOON 
Me aitame inimestel olla tervemad ja elada paremat elu. Meie missioon on pakkuda pidevalt ja kvaliteetselt ravimeid, tervisetooteid ja teenuseid, et inimesed saaksid elada täisväärtuslikumat elu. Me teeme seda pühendunult ja vastutustundega. Me väärtustame võrdselt oma kliente, partnereid, meeskonnakaaslasi ja osanikke. 
MEIE VISIOON 
Meie visioon on olla Baltikumi parim integreeritud tervishoiuteenuste osutaja. Meie ambitsioon on kasvatada oma äri ja saada vaieldamatuks turuliidriks. Kasutades kogu Balti organisatsiooni parimaid ideid ja ressursse, pakume igale kliendile ja partnerile sobivaimaid tooteid ning teenuseid. Meie tugevuseks on usaldusväärsus ja keskendumine kvaliteedile. Oleme uuendusmeelsed ning uudishimulikud ümbritseva ja tuleviku suhtes.

Meie viis väärtust on meie tegevuste ja otsuste keskmeks:
Me oleme usaldusväärsed: oleme pädevad ja meie peale saab kindel olla. Teeme seda, mida lubasime, asjatundlikul moel.
Me tunneme oma kliente: me hoiame oma välis- ja siseklientidega tihedat kontakti, et mõista nende vajadusi täna ja homme. Me teeme otsuseid, tuginedes oma klientide vajadustele.
Me teeme koostööd: me usume, et meeskonnatöö on ainus viis parimate tulemuste saavutamiseks.
Me oleme uuendusmeelsed: me oleme avatud mõtlemisegaja uudishimulikud, innustame uusi ideid. Julgeme neid kasutada uute võimaluste avastamiseks.
Me areneme pidevalt: me arendame pidevalt oma äri ja töövõtteid. Me väärtustame lihtsust kui üht võimalikku viisi töötada targemalt.

Ettevõtte kodulehthttps://www.tamrobaltics.com/

Sarnased töökuulutused:

Ostuspetsialist
Kesko Senukai Estonia
Tallinn

Tähtaeg: 20.12.2023
Transpordilogistik
Saku Õlletehase AS
Saku

Tähtaeg: 17.12.2023
Ostuspetsialist
Sonepar Eesti AS
Tallinn

Tähtaeg: 12.12.2023