6644
CV-Online klient
Müügi- ja äriarendusjuht
CV-Online klient
CV-Online klient

Müügi- ja äriarendusjuhtCV-Online klient

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Äriarendus müügijuhtimine Ambitsioonikus Suhtlemisoskus Äriprotsesside käivitamine Coachiv juhtimine Meeskonna juhtimine

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Kaire Kleesment
59007414
Sul on Berry Global Groupi näol võimalus liituda New Yorki börsil noteeritud globaalse turuliidriga plastiktoodete arendamises ja tootmises. Grupil on enam kui 300 üksust 39 erinevas riigis üle maailma ning tööd pakutakse ca 48 000 inimesele. Kliendibaasi kuuluvad paljud turuliidrid erinevates valdkondades pakenditööstus, meditsiinitööstus, autotööstus, tööstuselektroonika jne. Grupp on suunatud tugevale ja järjepidevale kasvule, olulisel kohal on materjalide taaskasutus ning CO2 heitgaaside vähendamine läbi innovatsiooni.
Berry Promens Rõngu tehases on enam kui 220 töötajat, peamisteks klientideks globaalsed turuliidrid veoautode tööstuses (Näit. Scania, Volvo, MAN, Renault, Daimler), tööstuselektroonikas (Näit. ABB, Stoneridge, Skeleton Technologies) ja sõiduautode tööstuses. Igapäevane töö toimub professionaalses meeskonnas, tihe koostöö klientide ja uute toodetega pakub võimaluse professionaalseks arenguks. Berry Promens Rõngu tehasel on oma klientide ning rahvusvaheliste partneritega industrialiseerimisel uued projektid, seda nii toodete kui ka tehnoloogiate arendamiseks ja seeriatootmiseks ette valmistamiseks.

Ettevõtte kodulehthttps://www.promens.ee/et/

Sarnased töökuulutused:

Sales and Marketing Manager
Stafferty
Tallinn

Tähtaeg: 08.12.2023
Electrical vehicle charging station sales manager
Electroair OÜ
Tallinn

Tähtaeg: 14.12.2023
SME Growth Manager
Luminor
Tallinn
€ 2800 – 4200
Tähtaeg: 12.12.2023