1895
IT-Projektijuht
Fujitsu Estonia AS
IT-Projektijuht
Fujitsu Estonia AS
IT-Projektijuht
Fujitsu Estonia AS

IT-ProjektijuhtFujitsu Estonia AS

Kas Sa oled IT-Projektijuht ja otsid põnevaid väljakutseid? Kui jah, siis kandideeri Fujitsusse!

AS Fujitsu Estonia otsib Avaliku sektori projektide meeskonda IT-Projektijuhti. Sinu tulevane meeskond kannab hoolt Eesti põhiliselt avaliku aga vahel ka erasektori IT süsteemide arendamise ja hoolduse eest.

Sinu tööülesanded ja väljakutsed:

• Koordineerida kliendi või valdkonnaga seotud projektide tööd, sh. projektimeeskonna igapäevane juhtimine, tööde järjekorra ja tähtaegade kokkuleppimine, projektijuhtimismetoodika valik.
• Tagada projektimeeskonna töö sujuv toimimine ja meeskonnaliikmete omavaheline efektiivne suhtlus
• Raporteerida projektide staatuse kohta organisatsiooni juhtkonnale/kliendile.
• Projekti riskide kaardistamine ja nende juhtimine.
• Suhelda eri huvigruppidega tagamaks projekti tööks vajalike ressursside kättesaadavus või vastavus kokkulepitule.
• Töötada välja projekti plaan, eelarve, standardid ning vastutada projektide elluviimise eest.
• Koostöös meeskonnajuhiga projekti meeskonna liikmete kompetentside arendamise planeerimine, meeskonnasisese oskusteabe jagamise soodustamine, ettepanekute tegemine meeskonnaliikmete motiveerimiseks.

Kui Sa tuled meie meeskonda, siis võid kindel olla, et

- töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub stabiilsust ja kindlust - oleme Eesti IT-turul tegutsenud juba üle 30 aasta:
- teha koostööd meeskonnas, kus kõiki mõtteid ja ideid saab vabalt arutada, omavaheline hea huumor ning südamlik suhtumine käib tööpäeva juurde;
- arendada oma professionaalseid oskusi ja teadmisi toote ja tehnoloogia valdkonnas ning erinevates Eestis või Soomes ärisektorites. Sinu arengut toetab ka ligipääs LinkedIn Learning keskkonda;
- nautida töö- ja eraelu tasakaalu, see tähendab, et pakume paindlikkust tööajas ja töökohas sul on võimalus töötada kodus või meie Tallinna, Tartu, Pärnu kontorites.
- saada kaugtöövahendite ja mööbli või interneti hüvitist;
- töötada meeskonnas, kelle juht on hooliv, inimkeskne ja lahendustele orienteeritud (tuginedes Fujitsu rahulolu uuringule saame kinnitada, et meeskond hindab oma juhti kõrgelt.)
Lisaks pakume muid ettevõtte hüvesid muuhulgas näiteks 7 kalendripäeva lisapuhkust, tervisekindlustust või tervise- ja spordikompensatsiooni, haiguspäevade hüvitamist jne.

Oled sobiv kandidaat, kui:

• omad vähemalt 3-aastast kogemust IT projektijuhtimise valdkonnas;
• tunned erinevaid tarkvaraarenduse ning projektijuhtimise metoodikaid;
• omad head eesti ja inglise keele oskust;
• oled eesmärgile orineteeritud ning oskad luua oma projektimeeskonnas positiivse ja konstruktiivse töömeeleolu.
Analüüsioskus ning ärilise mõtlemise võime tulevad kasuks.

Hea projektijuhi suurim liitlane on tema projektimeeskond ilma nendeta ei saavuta ta reeglina mitte ühtegi projekti eesmärkidest. Kuigi meie inimesed töötavad üldjuhul iseseisvalt, oleks Sinu ülesanne üles korjata probleemid, mis projektide igapäevatöös tekkida võivad ja neile koostöös meeskonna ning kliendiga parim võimalik lahendus leida.

Fujitsu Estonia Tarkvaraosakond tööandjana

Kindel tööandja
Meid võid usaldada. Oleme maailmaturul tegutsenud juba aastast 1935 ja Eestis 1991. aastast. Ühe suurima IT-ettevõttena oleme Eestis tööandjaks ligi 400 inimesele. Pikaajaline kogemus võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlustunnet ja stabiilsust. Oleme usaldusväärsed tervikuna, mis tähendab, et igale meie meeskonnaliikmele saab loota.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Lisahüved: kodukontoris töötamise võimalus ja selle ülesseadmiseks mööbli ja tehniline varustus, 7 kalendripäeva lisapuhkust, haiguspäevade täiendav hüvitamine, tervisekindlustus või igakuine tervise- ja/või spordikompensatsioon.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti
    Turu 2
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Arendusprojektide juhtimine Suhtlemisoskus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Hanni Tomingas
+372 577 02 330

Fujitsu Estonia on üks juhtivatest IT-teenuseid pakkuvatest ettevõtetest Eestis, kus oleme tegutsenud alates 1991. aastast. Pakume Eesti ja välisturule kvaliteetseid IT-täisteenuseid: nii süsteemide arendamist, hooldust kui ka remonti. Lisaks vastutame paljude suurettevõtete IT-toodete ostu ja tarneahela juhtimise ning IT-teenuste finantsjuhtimise eest Põhjamaades. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskusteni.

Meie eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil.

Fujitsu Estonia tööandjana
Innovatsiooni keskmes on inimesed. Meie juures töötab nutikate tehniliste uuenduste nimel mitmekesine ning professionaalne meeskond. Paindlik suhtumine, koostöö ja jätkusuutlikkus on väärtused, mis meid ühendavad. Oleme kindel ja laiahaardeline rahvusvaheline IT-ettevõte, kus saab avardada silmaringi ja tunda end tööalaselt turvaliselt. Jaapani juured ja kultuuripärand on õpetanud meid väärtustama pikaajalisi suhteid. Meie tööl on tähendus. Meie tegevus muudab maailma kõigi jaoks paremaks. Koos sinuga suuname tehnoloogia abil tuleviku ühiskonda.

Ettevõtte kodulehthttps://tarkvara.fujitsu.ee/

Sarnased töökuulutused:

Äriprotsesside juht
IT juht
Eolane Tallinn AS
Tallinn

Tähtaeg: 07.10.2023
Process Manager
Nordea Estonia
Tallinn

Tähtaeg: 12.10.2023