830
ARSTIKESKUS CONFIDO AS
Radioloog
ARSTIKESKUS CONFIDO AS

Ootused kandidaadile

Kui Sa tunned, et Sinu eriala on Sinu kirg ning Sa soovid kuuluda positiivsesse ja kiirelt arenevasse meeskonda, soovid pakkuda kvaliteeti ja hoolid patsientidest, siis tule ja ühine meiega!

Tööülesannete kirjeldus

Töö ülesanneteks on peamiselt kompuuter- ja magnetuuringute kirjeldamine, lisaks kompuuter- ja magnetuuringute planeerimine (valideerimine) ning vajadusel UH-spetsialistide konsulteerimine. Vähesemal määral on ultraheliuuringute ja ultraheli kontrolli all teostatavate protseduuride teostamist ning röntgenülesvõtete kirjedamist.

Omalt poolt pakume

Tööaeg on paindlik, pakume ka osalist kodukontori võimalust. Tööle asumine esimesel võimalusel. Confido pakub Sulle esinduslikku motivatsioonipaketti, mis sisaldab ka väärtuslikku tervisekindlustust ning põnevaid väljakutseid kiiresti arenevas meditsiiniasutuses. Sind on ootamas ühtehoidev meeskond ning kaasaegne töökeskkond, lisaks pakume ka enese täiendamise võimalusi.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Veerenni 51
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg
Kontaktisik
Kätrin Hanson
53083990

Confido Meditsiinikeskus on kiiresti kasvav ja kaasaegne erameditsiiniasutus, mis pakub terviklikke terviselahendusi, sh nii tervise-ennetuse teenuseid, esmatasandi ja eriarstiabi kui kirurgilist ning järelravi.

Oleme klientidele lähedal nii mugavate asukohtade kui digilahenduste kaudu. Meie pühendunud ja professionaalsetel spetsialistidel on aega aidata ja julgust leida lahendusi, mis kõige paremini klientidele sobivad.


Ettevõtte kodulehthttp://www.confido.ee

Sarnased töökuulutused:

Töötervishoiu valdkonna üldarst
ARSTIKESKUS CONFIDO AS
Tallinn

Tähtaeg: 27.06.2024
Ostujuht
Produktaiest OÜ
Tallinn
€ 1600
Tähtaeg: 14.06.2024
Veoautojuht
Töötukassa vahendatud pakkumised
Tartu
€ 1700 – 2500
Tähtaeg: 02.06.2024