228
Müügijuht
Krakul OÜ
Müügijuht
Krakul OÜ
Müügijuht
Krakul OÜ

Müügijuht

Krakul OÜ

Otsime oma kasvavasse meeskonda proaktiivset ja julget MÜÜGIJUHTI

See töö sobib Sulle, kui Sul on varasem B2B müügitöökogemus, julgus suhelda ja kiire õppimis- ning kohanemisvõime. Ootame ladusat suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, sihikindlust ning huvi rahvusvahelise IoT valdkonna vastu. Tööks on vajalik väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Kasuks tuleb varasem kogemus mehaanika-, tarkvara- ja riistvara tootearendusest või inseneeria valdkonna toodete/teenuste müügist.

Sinu peamiseks tööülesandeks on aktiivne uute klientide leidmine ennekõike välisturgudelt, aga ka Eestist. Tegeled turuanalüüsi, kontaktide loomise, klientide leidmise ja olemasolevate koostöösuhete arendamisega välisturgudel. Sa esindad ettevõtet messidel ja valdkonnaüritustel. Sa töötad tihedalt koos juhtkonna ja turundusega ning vajadusel tiimijuhtide ja projektijuhiga saavutamaks seatud eesmärke.  

Anname Sulle müügiks innovaatilised konkurentsivõimelised tooted ja teenused, tööks vajalikud vahendid ning selged eesmärgid, et saaksid viia ellu oma tegevusplaani. Koolitame Sind toodete ja teenuste osas, integreerime Sind oma nooruslikku meeskonda ning pakume rahvusvahelist eneseteostust.

Miks liituda Krakuliga?

 • Sind ootab suurepärane võimalus isiklikuks arenguks ja rahvusvaheliseks eneseteostuseks.
 • Oled osaks ambitsioonikast tiimist, kus avatud koostöö ja kõigiga arvestamine on standardiks.
 • Sul on vabadus paindlikult oma tööaega planeerida. Väärtustame tulemust tööaja asemel, mis aitab luua tasakaalu töö- ja eraelu vahel.
 • Sul on võimalus ehitada rahvusvaheliselt tunnustatud arendusettevõtet.
 • Tiimiliikmena saad osa kõigest, mida meie kaasaegne kontor Sulle pakub.
 • Sind ootab stabiilne sissetulek koos müügiboonusega.
 • Sul on võimalus töötada Tallinnas Tehnopoli teaduslinnakus või Tartus.

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks ootame Sinu motivatsioonikirja koos ülevaatega varasematest tegemistest hiljemalt 04.06.2023.

Lisainfot müügijuhi töö või konkursi tingimuste kohta küsi telefonil 5160395 või marika.kurim@krakul.eu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

  Tallinn, Harjumaa, Eesti
  Akadeemia tee 21/4

Tööaeg

 • Täistööaeg

Oskused

 müügijuhtimine Müük Suhtlemisoskus planeerimine analüüsivõime meeskonnatöö Pingetaluvus

Keeled

 •  Inglise
 •  Eesti
Kontaktisik
Marika Kurim
5160395

Krakul on Eesti juhtiv IoT ja autonoomsete süsteemide arendaja. Krakul sai alguse lihtsast ideest – elektroonikadisain vajab inimkesksemat lähenemist. Meie visioon on arendada juhitavaid ja mõjusaid tooteid, milleks on vaja inimesi, tootedisaini ja inseneriteadmisi. Aitame ettevõtetel tooteid täies mahus välja töötada – ideest prototüübini ja kuni tootmiseni. Oleme lõpule viinud enam kui 100 rahvusvahelist projekti Baltikumis, USA-s, Rootsis, Mehhikos, Vietnamis, Hispaanias ja paljudes teistes riikides. Krakul on Nasdaq First Northil kaubeldava tehnoloogiaettevõtte AS Bercman Technologies tütarühing. Ettevõtte kodulehthttps://krakul.eu/

Sarnased töökuulutused:

Järelteeninduse- ja kvaliteedijuht
Liven AS
Tallinn

Tähtaeg: 05.07.2024
Kategooriajuht
Bauhof Group AS
Tallinn

Tähtaeg: 28.06.2024
Müügikonsultant Tallinnas
Müügimeistrite AS
Tallinn

Tähtaeg: 30.06.2024